בעסק, בחיים האישיים, ברוח

הקושי שלך הוא הזמנה להתחדשות

ליווי עסקי

הארגון שלך מתחיל את דרכו. נמצא בצומת או במשבר. זקוק להתחדשות. לפריצה. לצאת מהקופסא.

מערכות היחסים בארגון מסרבלות את העבודה ומקשות עליה. אתה צריך ללמד את האנשים לעבוד ביחד.

זה אפשרי. 

ימימה - חשיבה הכרתית

לחיות את עצמי באופן המלא והאמיתי ביותר. לדעת מי אני בבירור. לקבל אומץ. להיות חופשי. להתחדש. לאהוב. זה לא כל כך מסובך.
לימוד בקבוצות להתפתחות אישית.

תורה

מלמד תורה - תנ"ך, חסידות, מדרש, תפילה, רבי נחמן מברסלב ועוד.

כלים רוחניים לחיים, תובנות. 

מוזמנים לשמוע את השיעורים שבאתר, או להצטרף לקבוצות לימוד. 

קצת עלי - מהיכן שאבתי את הדרך ואת הכלים?

חינוך

צמחתי ולמדתי בעולם החינוך.  שם קיבלתי על עצמי לעזור לנערים ולאנשים להיות הם. ללמוד. להבין. ולהתחייב לעשות את שלהם בעולם בצורה חופשית, יצירתית ונועזת. סדנאות, שיחות, לימוד, פרוייקטים מעשיים. כל כלי שמאפשר לאדם לפרוץ את דרכו בעולם עשוי לשמש את התהליך הזה.

זוגיות ומשפחה

אחר כך התמקדתי בעולם הזוגי, המשפחתי והאישי. הכלי המרכזי שאותו למדתי הוא "חשיבה הכרתית" המכונה - "שיטת ימימה". שלוש שנים של לימוד בקבוצה נתנו לי כלים נפלאים ומאד מעשיים לעזור לאנשים לחיות זה עם זה, לאפשר התפתחות וחופש, לזהות בתוך עצמם מקורות ידע להבין את עצמם ואת זולתם, ולהחליט מה נכון בצמתי החיים השונים.

ארגונים ועסקים

בשלב שלישי, לקחתי את הכלים שרכשתי לאורך הדרך ואת ההתנסויות בתוך ארגונים שעבדתי בהם, ויצקתי אותם למרחב העסקי. ארגון - בדומה לאדם, בדומה למשפחה,הוא גוף חי שיש לו מקורות עוצמה, ויש לו גם מחסומים שמונעים ממנו לפעול במלוא כוחו בעולם. היסוד שממנו אני מגיע לייעוץ העסקי הוא ההנחה שהכוחות והידע מצויים בתוך הארגון אך לעיתים חסרים הכלים לזהות אותם, ולאפשר להם להתבטא. ההשראה הרב תחומית שלי מביאה כוח מיוחד להתפתחות העסקית.

תורה, משמעות 

את כל המרחבים הללו מלווה עולם הרוח, התורה. אני לומד ומלמד מזה שנים תורה, כלים בעבודה נפשית ורוחנית, וממנה מקור יניקתי. חינוך, זוגיות, משפחה, עסקים - כולם מקבלים משנה עוצמה כאשר הם מחוברים לעולם הרוח. כאשר יש להם מצע של משמעות.